Pro fotografy

Nabídka publikací a nástrojů pro fotografy

Online mentoring / hodnocení portfolia fotografií

Online mentoring / hodnocení portfolia

Posuňte se ve své fotografické kariéře

Jste připraveni posunout váš fotografický byznys na vyšší level, ale nevíte si s něčím rady? Nebo potřebujete v nějaké oblasti podporu, abyste se dostali tam, kam máte namířeno? A nebo jste možná doposud měli fotografování jako koníček a nyní byste se mu rádi věnovali i na profesionální úrovni?

Můžete si u mě rezervovat fotografický mentoring, například na téma podnikání ve fotografii, portrétní, rodinná a svatební fotografie, posouzení webových stránek, komunikace s klienty, stanovení ceny za focení, práce se studiovými světly nebo pomoc s nalezením vašeho fotografického stylu.

Pokud uvažujete o zaslání svých fotografií do fotografické soutěže nebo si nejste jisti, zda jsou vaše fotografie na profesionální úrovni, můžeme se domluvit na hodnocení vašeho portfolia. Sama mám s účastí a hodnocením fotografií v mezinárodních fotografických soutěžích dost zkušeností a mé fotografie se již několikrát umístily na prvních třech místech. Nemusíte se bát tvrdé kritiky, vyzdvihnu vaše silné stránky a navrhnu, co by bylo možné zlepšit nebo udělat jinak.


BUDU S VÁMI SDÍLET SVÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI

Dělat krásné fotografie je těžké. Vést úspěšnou firmu je ještě těžší. A skloubit to oboje dohromady se může někdy zdát jako nerozluštitelný hlavolam. Nabízím fotografický mentoring, on-line konzultaci jeden na jednoho. Na základě svých zkušeností, úspěchů, ale i chyb, kterých jsem se dopustila a z nichž jsem se poučila, vám ráda poskytnu své rady týkající se fotografování.

Trvalo mi několik let, než jsem vybudovala úspěšný a udržitelný fotografický byznys. Dlouho jsem si se spoustou věci nevěděla rady. Prožila si své vlastní vyhoření a chtěla s fotografováním skončit. Přesto jsem nakonec našla cestu, jak ve fotografickém oboru uspět a jak vytvořit prosperující fotostudio. S těmi, kteří mají zájem se ve své práci rozvíjet, se o své zkušenosti ráda podělím.


Při zakládání fotografického byznysu je potřeba učinit spoustu rozhodnutí. Může se stát, že si s některými z nich nebudete vědět rady a nebo se můžete cítit zahlceni množstvím věcí, které je třeba vyřešit. Je pak velice těžké pohnout se opět vpřed. Ať už začínáte, nebo jste již nějakou dobu profesionálním fotografem, dovolte mi, abych vám pomohla překonat výzvy a otázky, které vás mohou zpomalit.

ČÍM SE MŮŽEME BĚHEM KONZULTACE ZABÝVAT?

 • obchodní záležitosti (tvorba nabídky, prodej, nastavení cen)
 • získávání klientů a komunikace s nimi
 • tvorba portfolia
 • hodnocení fotografií
 • hodnocení internetových stránek
 • vybavení fotografického ateliéru
 • fotografování se záblesky
 • fotografování s využitím denního světla
 • pózování, styling, vizáž pro portrétní fotografii s ohledem na různé věkové skupiny
 • a další ...

Každá mentoringová konzultace je jedinečná. Protože vy i vaše firma jste jedineční. Zajistím, aby náš společně strávený čas přinesl opovědi na vše, co aktuálně potřebujete nebo chcete vědět.

CENA: 2 900,-

Uvedená cena je za 1 hodinu on-line mentoringu. Je možné sejít se i osobně v mém ateliéru v Plzni. Poté, co si položku zakoupíte, obdržíte odkaz na vyplnění dotazníku, abych se mohla na naši konzultaci lépe připravit a váš zakoupený čas byl využit maximálně efektivně. Poté vás budu kontaktovat a domluvíme si čas vašeho mentorského sezení.

Koupit

KDO JSEM:

Gabriela Homolová

 • Profesionální portrétní fotografka
 • Držitelka mezinárodní fotografické akreditace The Portrait Masters MASTER
 • Několikanásobná výherkyně mezinárodních fotografických soutěží

Vzhledem k digitální formě, kterou je kurz poskytován, není možné vrácení, výměna a nebo zrušení objednávky. Pokud byste však měli jakýkoliv problém s vaší objednávkou nebo jiné dotazy, prosím, kontaktujte mne.

Odesláním objednávky souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.


Portréty Gabriela Homolová

Gabriela Homolová

Plzeň

Czech Republic

Telefon: +420 607 392 911