e-shop Portréty Gabriela

Nabídka fotografických služeb

LUXUSNÍ DÁREK PRO ŽENU VAŠEHO ŽIVOTA

Sháníte dárek na poslední chvíli?

Pevně věřím, že každá žena si v životě zaslouží péči a pozornost, ať už je to odpočinkový den v lázních, zasloužený útěk na krásné místo nebo dokonce promyšlený luxusní dárek. Pravdou ale je, že vybrat špičkový dárek pro zvláštní dámu ve vašem životě může být někdy problém, zvláště pokud má vše, o čem kdy snila.

Naštěstí jste na správné adrese, pokud vám dochází inspirace na dárky. Chci vám představit dárek, který každá žena ocení. Ať už je to žena, která vám vždy kryje záda, žena, která vás vychovala nebo báječná manželka, na kterou se můžete spolehnout. Všechny ženy se totiž alespoň někdy chtějí cítit jako ty nejkrásnější a nejdůležitější ženy daného okamžiku.

Nestresujte se, pokud jste ještě nenašli ten správný dárek nebo pokud se cítíte neinspirováni všemi těmi nevýraznými možnostmi, které jsou k dispozici. Vytvořila jsem pro vás dárek a zážitek v jednom, takový, který zapůsobí i na tu nejnáročnější ženu. Ať už sháníte dárek k narozeninám, k vánocům nebo k významné příležitosti nebo jubileu, tak jste ho právě našli. Dárkový poukaz na luxusní portrétní fotografování potěší vaši manželku, maminku, dceru, sestru, přítelkyni nebo kamarádku.


PORTRÉTNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ NA ÚROVNI

Bude to den, který si užije. Bude o ni pečováno a bude vypadat a cítit se krásná. Společně se zkušenou profesionální vizážistkou pro ni vytvořím fotografování na míru, takové, o kterém vždy snila, takové, při kterém si bude připadat jako celebrita a hvězda z titulní strany časopisu.

Fotografování se věnuji již od roku 2010 a focení portrétů je má vášeň. Během své fotografické kariéry jsem již nafotila stovky žen a vím, jak pro ně fotografování naplánovat a jak o ně během fotografování pečovat. Díky tomu všechny ženy v mém ateliéru doslova rozkvetou a přestože to nejsou modelky a často mají z fotografování i strach, tak vytvoříme fotografie, na kterých si jako modelky připadají.


LUXUSNÍ FOTOGRAFICKÝ ZÁŽITEK ZAHRNUJE:

 • plánovací osobní nebo on-line konzultaci před focením. Díky ní splníme všechna fotografická přání vaší ženy (i ta tajná).
 • 4 hodiny odborně vedeného fotografování ve fotostudiu v Plzni
 • 4 až 5 různých fotografických stylů
 • služby zkušené profesionální vizážistky po celou dobu focení
 • nabídku šatů k zapůjčení ze studiového šatníku
 • osobní nebo on-line schůzku pro prezentaci a výběr finálních fotografií
 • 5 ks fotografií vytištěných na kvalitním fotografickém materiálu ve formátu 15×23 cm (VARIANTA "GOLD")
 • 15 ks fotografií vytištěných na kvalitním fotografickém materiálu ve formátu 15x23 cm a vložených do sněhově bílých paspart o velikosti A4. Pasparty jsou uloženy do nádherné, ručně vyráběné schránky, která má podobu knižních desek a je potažena kvalitní látkou. Uzavírání boxu je řešeno klopou s magnety a vytváří pocit dokonalosti při přesném “cvaknutí” klopy při zavírání. Vložením do paspart se fotografie rázem promění v umělecká díla. (VARIANTA "EXCLUSIVE")

Pro koho je tento dárek vhodný?

Tento zážitek je určen pro ženy jakéhokoliv věku, protože každá žena si zaslouží krásný portrét sebe samé. Portrétní fotografování je způsob, jak věnovat zážitek, ale zároveň i dárek, který vám vydrží po celý život. Takový, který se může jednou stát i součástí vašeho rodinného bohatství. Mým přáním je vytvořit pro každou ženu ty nejkrásnější portréty, na kterých se kdy viděla. Také věřím, že tento zážitek může změnit způsob, jakým žena nahlíží na svoji vlastní krásu.


Varianta EXCLUSIVE

15 ks fotografií v paspartách a luxusním folioboxu

CENA: 39 900,-

Varianta GOLD

5 ks fotografií krabičce s magnetickou klopou

CENA: 21 900,-

Dárkový poukaz bude po provedení platby automaticky odeslán na vaši e-mailovou adresu. Zaslaný soubor je ve formátu JPG ve formátu A4 pro snadné vytištění na vaší tiskárně. Stačí ho pouze vystřihnout podle vyznačených linií. Po vystřižení přesně pasuje do obálky typu DL. Každý dárkový poukaz má svůj unikátní číselný kód. Pokud sháníte dárek na poslední chvíli, pak jste rozhodně na správné adrese.


KDO JSEM:

Gabriela Homolová

 • Profesionální portrétní fotografka
 • Držitelka mezinárodní fotografické akreditace The Portrait Masters MASTER
 • Několikanásobná výherkyně mezinárodních fotografických soutěží

Vzhledem k digitální formě, kterou je kurz poskytován, není možné vrácení, výměna a nebo zrušení objednávky. Pokud byste však měli jakýkoliv problém s vaší objednávkou nebo jiné dotazy, prosím, kontaktujte mne.

Odesláním objednávky souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.


Portréty Gabriela Homolová

Gabriela Homolová

Plzeň

Czech Republic

Telefon: +420 607 392 911