Pro fotografy

Nabídka publikací a nástrojů pro fotografy

Chcete, aby vaše fotky vynikly?

Optimalizace fotografií pro publikování na sociálních sítích

Řešili jste někdy, že když své fotografie nahrajete na Facebook nebo na Instagram, tak, přestože v reálu se jedná o krásnou práci, tak na Facebooku nevypadají zrovna nejlépe? Potom, co jsou fotografie nahrány na Facebook, může dojít k výraznému snížení jejich kvality. Např. barevné přechody nemusí být plynulé nebo vaše fotografie mohou působit jako rozpixelované.

Víte, jaké jsou optimální rozměry pro nahrávání fotografií do příspěvků na Facebooku a Instagramu? A jak co nejsnadněji fotografie na tyto rozměry upravit?


NA VELIKOSTI ZÁLEŽÍ

Vytvářet poutavé příspěvky není jednoduché. Tvrdě pracujete, abyste vytvořili nádherné fotografie, které prezentují vaši značku, produkty a služby. Aby vaše příspěvky vypadaly co nejlépe a profesionálně, je potřeba řídit se obecně doporučovanými rozměry fotografií pro Facebook a Instagram.

Vytvořila jsem sadu akcí pro Photoshop, díky kterým své fotografie před jejich publikováním snadno a rychle upravíte. Tyto akce změní velikost fotografie na vybraný rozměr, doostří ji a optimalizují. Někdy je potřeba upravit i poměr stran fotografie. Proto jsou zahrnuty i akce, díky kterým své fotografie na zvolený poměr stran snadno oříznete.

Vše probíhá plynule a téměř vždy zcela automaticky. Do akce zasahujete pouze minimálně. Takže celková optimalizace obrázku je rychlá a zabere jen pár vteřin.


Řekli o akcích pro Photoshop ...

"Akce fungují bezchybně, jsou dobře zorganizované a intuitivně popsané. Návod je stručný, názorný a lehce pochopitelný, stejně tak instrukce k samotným akcím. Je to bezvadný nástroj, který ušetří spoustu času."

Vladi Eileen Rosolova (lighting designer)


CO TATO SADA AKCÍ OBSAHUJE?

  • 3 akce pro nejrychlejší optimalizaci fotografií (2 pro Facebook a 1 pro Instagram)
  • 3 akce pro optimalizaci fotografií s možnosti nastavení úrovně doostření (2 pro Facebook a 1 pro Instagram)
  • 11 akcí pro optimalizaci fotografií a ořez fotografií na zvolený poměr stran 1:1, 4:5, 2:3 nebo 1,91:1 (8 pro Facebook a 3 pro Instagram)
  • 1 akce pro vložení loga nebo vodoznaku
  • Podrobný popis akcí a obrázkový návod, jak akce nainstalovat a používat

PROČ JSOU TYTO AKCE TAK DOPORUČOVÁNY?

Díky této sadě akcí budou mít vaše fotografie ty správné rozměry pro nahrání na Facebook nebo Instagram. Celý proces je velice snadný a rychlý. Nejenže díky těmto akcím vaše publikum náležitě ocení vaši práci, ale zároveň i ušetříte čas, který pak můžete věnovat dalším záležitostem, které ve své práci musíte řešit.

CENA: 290,-

Sada akcí pro Photoshop pro úpravu velikosti fotografií při jejich publikování v příspěvcích na Facebooku a Instagramu. Určeno pro Photoshop CC 2021 a vyšší.

Koupit

KDO JSEM:

Gabriela Homolová

  • Profesionální portrétní fotografka
  • Držitelka mezinárodní fotografické akreditace The Portrait Masters MASTER
  • Několikanásobná výherkyně mezinárodních fotografických soutěží

Vzhledem k digitální formě, kterou je kurz poskytován, není možné vrácení, výměna a nebo zrušení objednávky. Pokud byste však měli jakýkoliv problém s vaší objednávkou nebo jiné dotazy, prosím, kontaktujte mne.

Odesláním objednávky souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.


Portréty Gabriela Homolová

Gabriela Homolová

Plzeň

Czech Republic

Telefon: +420 607 392 911