Pro fotografy

Nabídka publikací a nástrojů pro fotografy

Vzor faktury ke stažení

Formuláře faktury pro neplátce DPH

Začínáte s podnikáním a potřebujete vystavit fakturu? Nebo vystavujete fakturu pouze příležitostně, takže se vám nevyplatí platit si některou z on-line aplikací pro vystavování faktur?

Stáhněte si tyto tři vzory faktury pro neplátce DPH ve formátu Excel k vyplnění a usnadněte si své podnikání. Vzory byly vytvořeny speciálně pro mé potřeby fotografa, pro fakturaci za moji fotografickou práci.


NÁLEŽITOSTI FAKTURY PRO NEPLÁTCE DPH

Faktura pro neplátce DPH má podobné náležitosti jako faktura pro plátce DPH. Je tedy nutné uvést: identifikaci odběratele a dodavatele, označení faktury a její číslo, jednotlivé fakturované položky, způsob úhrady, datum vystavení a splatnosti.

Neplátce DPH, přestože má přidělené DIČ, by spíše DIČ na fakturách uvádět neměl. Naopak, by měl zřetelně na fakturu uvést, že není plátcem DPH. Neuvádí ani datum zdanitelného plnění. Faktura nemusí mít ani razítko, ani podpis vystavovatele a bude platná.


CENA: 19,-

Stáhněte si tři různé formuláře faktury pro neplátce DPH a začněte si fotografováním vydělávat.

Koupit

KDO JSEM:

Gabriela Homolová

  • Profesionální portrétní fotografka
  • Držitelka mezinárodní fotografické akreditace The Portrait Masters MASTER
  • Několikanásobná výherkyně mezinárodních fotografických soutěží

Vzhledem k digitální formě, kterou je kurz poskytován, není možné vrácení, výměna a nebo zrušení objednávky. Pokud byste však měli jakýkoliv problém s vaší objednávkou nebo jiné dotazy, prosím, kontaktujte mne.

Odesláním objednávky souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.


Portréty Gabriela Homolová

Gabriela Homolová

Plzeň

Czech Republic

Telefon: +420 607 392 911